Poradnik

Aplikacje Blue Board: sposób na rozwój Twojej firmy

Jesteś biurem tłumaczeń lub dostawcą usług tłumaczeniowych, który chce poszerzyć swoją bazę usługodawców dla przyszłych projektów? A może jesteś freelancerem, który chce, aby jego nazwisko pojawiło się na rynku i aby skontaktowali się z nim potencjalni nowi klienci? Aplikacje ProZ.com mogą być tym, czego szukasz.

Jeśli potrzebujesz rozszerzyć swoją pulę potencjalnych usługodawców, jest jeszcze jedno narzędzie dostępne poza ogłoszeniami o pracę i ProZ Find i klasycznymi katalogami: aplikacje.

Jak skonfigurować stronę z aplikacjami

Jeśli posiadasz wpis na Blue Board, możesz łatwo założyć stronę z aplikacjami. Wystarczy, że z Twojej tablicy Blue Board przejdziesz do zakładki Aplikacje:

Tam zobaczysz formularz do zarządzania aplikacjami, w którym należy podać wszystkie pary językowe, języki ojczyste, kraje i specjalności, których potrzebujesz. Po wypełnieniu formularza zapisz go, a następnie będziesz mógł monitorować swoje zgłoszenia na stronie otrzymanych zgłoszeń. Zostaniesz również powiadomiony e-mailem, gdy zostanie złożony nowy wniosek.

Jeśli nie posiadasz jeszcze wpisu w Niebieskiej Tablicy, a chciałbyś otrzymywać wnioski, możesz go utworzyć dla swojej firmy tutaj.

Jak zarządzać otrzymanymi wnioskami

Na stronie otrzymanych wniosków zobaczysz listę aplikantów i będziesz mógł wysłać im wiadomość profilową, dodać ich do listy w celu wysłania wiadomości grupowej, zaakceptować lub odrzucić ich wniosek:

Możesz również zarządzać nimi (i skonfigurować swoją stronę aplikacji) ze swojej strony biznesowej . Sekcja Aplikacje znajduje się na prawo od listy pracowników, zaraz pod Twoimi preferencjami ProZPay:

Jak wysłać swoją aplikację

Jeśli, z drugiej strony, jesteś freelancerem, który chce wysłać swoje CV do wielu agencji na stronie, wszystko co musisz zrobić to przejść do Jobs & directories> More (pod Job posts) > Applications

Tam zobaczysz listę wszystkich outsourcerów przyjmujących zgłoszenia, a także będziesz mógł zobaczyć ich średnią Blue Board LWA i kraj.

Po kliknięciu przycisku Aplikuj teraz, wystarczy wypełnić formularz i wysłać aplikację!

Pamiętaj, że zobaczysz tylko tych outsourcerów, do których możesz aplikować i że aby móc wysłać aplikację musisz być profesjonalistą lub członkiem firmy ProZ.com.

Potrzebujesz pomocy w ustawieniu strony z aplikacjami lub wysłaniu aplikacji? Nie wahaj się wysłać zgłoszenia do pomocy technicznej.

Zobacz również