Poradnik

Klucze do uzyskania dobrej odpowiedzi na ogłoszenia o pracę

Jak Twoja firma może uzyskać świetne odpowiedzi na ogłoszenia o pracę?

Bądź opisowy
Publikując ogłoszenie o pracę, ważne jest, aby jak najbardziej opisać charakter pracy, jak również wymagania wobec usługodawców. Bardziej szczegółowe opisy sprawią, że Twoja praca będzie atrakcyjna dla tych, którzy szukają pracy w swojej specjalizacji.

Zamieść informacje o swojej firmie
W ogłoszeniu o pracę, bardzo ważne jest, abyś podał kompletne informacje o sobie i/lub swojej firmie. Najlepsi usługodawcy są bardzo poszukiwani i zazwyczaj nie będą podejmować się pracy z wątpliwymi klientami. Kompletne dane kontaktowe i być może krótka historia Twojej firmy, mogą pomóc Ci nawiązać korzystne dla obu stron relacje z najlepszymi specjalistami. Jeśli Twoja strona biznesowa nie jest kompletna , to może być dobry czas, aby ją ulepszyć.

Przebij się przez szum
Twoje ogłoszenie o pracę konkuruje z setkami innych, które każdego dnia pojawiają się. Zastanów się jak dodać szczegóły dotyczące projektu, które ułatwią freelancerom lub firmom ocenę i odpowiedź na Twoje ogłoszenie. Te szczegóły mogą obejmować temat, materiały źródłowe, harmonogram i przykładowy tekst.

Pokaż historię zatrudniania dzięki opiniom
Aktywni outsourcerzy mogą pokazać historię zatrudniania poprzez opinie. Firmy mogą wystawiać opinie freelancerom, a usługodawcy mogą wystawiać opinie firmom poprzez Niebieską Tablicę. Niebieska Tablica jest narzędziem do zarządzania ryzykiem, zawiera ponad 150 000 wpisów dotyczących prawie 14 000 outsourcerów. Upewnij się, że Twoja firma jest tam wymieniona, aby uzyskać najlepsze odpowiedzi na swoje oferty pracy.

 


Pamiętaj, nie ma żadnych opłat za umieszczanie ofert pracy. Ta strona służy jako miejsce dla firm językowych i dostawców usług językowych, aby spotkać się i zaangażować w transakcje w dobrej wierze. Korzystanie z serwisu w sposób nieuczciwy lub oszukańczy będzie skutkowało zakończeniem korzystania z serwisu i związanych z tym przywilejów. Jeśli na jednego zleceniodawcę wpłyną dwie skargi z niepowiązanych ze sobą źródeł, dostęp tego zleceniodawcy do stron z ofertami pracy i wiadomości profilowych może zostać zawieszony do czasu rozwiązania wszystkich problemów związanych z brakiem płatności. 

Czytaj więcej na: http://rulang.pl

 

Zobacz również