Poradnik

Webinarium o spotkaniach z klientami przedstawia strategie, dzięki którym można uzyskać jak najwięcej korzyści z witryny

Oferuje darmowy webinar dotyczący spotkań z klientami. Webinarium jest oferowane, aby pomóc członkom w jak najlepszym wykorzystaniu narzędzi dostępnych na stronie. Weź udział w nadchodzącym webinarium, aby w pełni wykorzystać możliwości i poznać więcej klientów.

Webinarium rozpoczyna się od historii miłosnej pomiędzy outsourcerem a tłumaczem. Z tej historii dowiadujemy się, że  pojawiają się oferty pracy w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych, ale prawda jest taka, że jest to tylko niewielki procent zleceń, które są przekazywane przez serwis.

Zdecydowana większość ofert pracy przechodzi bezpośrednio przez katalog, w którym outsourcerzy poszukują specjalistów w określonych parach językowych i dziedzinach wiedzy. Oznacza to, że jeśli szukasz tylko ofert pracy, możesz przegapić i nie uzyskać pełnych korzyści, jakie strona ma do zaoferowania.

Jest kilka prostych rzeczy, które możesz zrobić, aby outsourcerzy Cię zauważyli, a kiedy już Cię zobaczą, pozostaną zainteresowani. To są właśnie te rzeczy, które nazywamy strategiami wygrywającymi.

webinar

 

Zwycięskie strategie to zestaw podstawowych założeń, które zostały zaprojektowane i sprawdzone, aby pomóc Ci uzyskać jak najwięcej korzyści z witryny. Strategie te obejmują:

  1. kompletny profil
  2. specjalizację
  3. Punkty KudoZ PRO
  4. Członkostwo
  5. oraz uzyskanie statusu Certyfikowanego PRO.

Ten webinar szczegółowo przedstawi każdą z tych strategii.

Zapisz się na jeden z webinarów za darmo. Te sesje nie są nagrywane.

Zainteresowany innymi możliwościami szkoleniowymi? Misją szkoleniową jest dostarczanie dostępnych, najlepszych w swojej klasie, rozwijających umiejętności, uznanych w branży szkoleń, aby wspierać profesjonalistów językowych w osiąganiu ich celów biznesowych i osiąganiu ich pełnego potencjału. Nowe obszary szkoleniowe zawierają szkolenia prowadzone przez uznanych trenerów i obejmują sesje w małych grupach.

Zobacz również