Poradnik

Komentarze na forach przyciągają uwagę do Twojego profilu

Fora branżowe od lat są miejscem otwartej dyskusji na tematy związane z tłumaczeniami pisemnymi, ustnymi i lokalizacją. Tematy są zawsze interesujące, często zabawne, warte poświęcenia wielu godzin czasu na edukację i możliwość kontaktu z największą na świecie społecznością profesjonalistów językowych.

Możesz również pomyśleć o tym, że bycie aktywnym na forum może przyczynić się do budowania Twojej kariery, a co za tym idzie do kliknięć w Twój profil.
 

komentarzZbuduj swoją markę
Udostępnienie informacji na forum publicznym pomoże Ci zbudować markę eksperta w branży tłumaczeniowej. Tematy są rozpoczynane od pytania lub wątpliwości innego członka społeczności.

  • Jeśli Twoje spostrzeżenia okażą się pomocne, inni zobaczą Twoje nazwisko i zwrócą na nie uwagę.
  • Wiele postów na forum pojawia się jako odpowiedzi na pytania związane z tłumaczeniami, wpisywane do popularnych wyszukiwarek, takich jak Google.
  • Upewnij się, że dodałeś zdjęcie profilowe, aby czytelnicy forum mogli skojarzyć Twoje zdjęcie z Twoim nazwiskiem.

Linki do Twojego profilu
Wszystkie posty na forum zawierają link do Twojego profilu. Niezależnie od tego, czy jesteś oryginalnym autorem posta, czy kimś, kto komentuje, jest to okazja, aby przyciągnąć więcej odwiedzających do Twojej osobistej strony. Wielu z nich znalazło pracę dzięki współpracy, poleceniom i poszukiwaczom talentów, którzy przeglądają forum.Status członkostwa jest widoczny
Jeśli jesteś członkiem, wtedy twoja wstążka członkowska będzie pokazywana wraz z twoim imieniem, parami językowymi i innymi informacjami obok twoich postów. Członkostwo pokazuje zaangażowanie w siebie jako profesjonalisty językowego... i wspiera stronę.


Proszę pamiętaj o zasadach forum i strony, kiedy piszesz w tej społeczności.
 

Zobacz również